«Це вам від щирого серця»: мешканці Кам’янського можуть долучитися до благодійного проекту

«Це вам від щирого серця»: мешканці Кам’янського можуть долучитися до благодійного проекту

На Дніпропетровщині запустили благодійний проект «Це вам від щирого серця». Охочі можуть онлайн придбати продуктові набори. Їх передадуть мешканцям регіону, які найбільше цього потребують. Про це розповіли у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Мета проекту – допомогти тим, хто опинився у складних життєвих обставинах. Насамперед – переселенцям, багатодітним родинам, самотнім людям похилого віку.  В умовах війни вони, як ніколи,  потребують нашої підтримки та захисту», – розповів директор з електронної комерції компанії-організатора акції VARUS Олег Спірін. 

Долучитися до проекту може кожен. Для цього слід обрати на сайті продуктовий кошик на суму 250 чи 500 грн. Там – товари першої необхідності. Крупи й цукор, чай та печиво, засоби гігієни.

Далі потрібно визначити, до якого міста хочете відправити допомогу. Оплатити продуктовий набір та чекати на звіт. Регіональні підрозділи Мінсоцполітики знайдуть тих, кому він стане в нагоді.

Благодійний проект «Це вам від щирого серця» запустила мережа супермаркетів VARUS. Він вже діє у Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському, Нікополі та Павлограді. На черзі й інші міста країни.