Футбольний матч на підтримку ЗСУ відбудеться в Кам’янському

Футбольний матч на підтримку ЗСУ відбудеться в Кам’янському

Футбольний матч спортивних ветеранів на підтримку Збройних Сил України відбудеться в Кам’янському 10 квітня. Про це повідомив Едуард Коряк, начальник міського управління молоді та спорту.

Автор: Валентин Фіголь.

Благодійний тригодинний «Футбольний марафон миру» відбудеться 10 квітня. Зустріч «Правий берег» – «Лівий Берег» серед ветеранів футболу міста пройде на стадіоні Дитячо-юнацької спортивної школи №2 Кам’янської міської ради (адреса: проспект Перемоги, 63). Команди на поле виведуть їх тренери – Валерій Палійчук (правобережжя) та Віктор Шевченко (лівобережжя). Окрім відомих спортсменів у зустрічі можуть зіграти будь-хто з любителів футболу. Кількість замін – необмежена.

Ідея про проведення спортивного благодійного заходу була підтримана ветеранами футболу міста на розширеному Президіумі Федерації футболу міста Кам’янське, що відбулося 6 квітня.

Всі залучені кошти, що вдасться зібрати під час благодійного заходу, будуть спрямовані на закупку необхідного для ЗСУ обмундирування та обладнання. «Сподіваємося, що цю футбольну естафету, цей футбольний марафон підхоплять інші міста нашої України» – каже Едуард Коряк.

Початок матчу о 13 годині.

Хто планує взяти участь у матчі, просять приходити в футболках синього або жовтого кольору: «Давайте разом підтримаємо наші Збройні Сили!»

У випадку сповіщень про повітряну тривогу є змога сховатися у бомбосховищі при ДЮСШ №2.