Ситуація в Кам’янському та області

Ситуація в Кам’янському та області

У Кам’янському все спокійно. Містяни працюють на благо міста та нашої оборони. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.
“Доброго ранку, шановні Кам‘янчани!
Незважаючи на сигнали повітряної тривоги в Кам’янському доба прошла спокійно.
Міська влада працює, усі департаменти та управління працюють! Багато робітників залучені до допомоги бійцям, переселенцям та всім, хто постраждав від російської агресії! Дякую усім Вам за вашу небайдужість та відповідальність!
Сьогодні, хочу відзначити та подякувати за роботу нашим освітянам, які з перших днів на базі учбових закладів, разом із волонтерами, розгорнули гуманітарні штаби, де виробляють наколінники, шиють розвантажувальні жилети, балаклави, плетуть маскувальні сітки та збирають гуманітарну допомагу.
Завдяки вашій праці на фронт відправлено багато посилок, крім того, керівники закладів освіти та культури зібрали за пів дня кошти на придбання автомобіля для одного з військових підрозділів на передовій.
Щодня вагомий внесок роблять волонтери та благодійні фонди міста! Ваша самовідданість та людяність безцінні. Тисячи людей отримують допомогу завдяки вашій безкорисливій праці! Дякую Вам !
Безмежно вдячний всім, хто надає допомогу ЗСУ/ТРО та всім, хто стоїть на варті спокою!
Прошу всіх зберігати спокій , жити та працювати в місті на благо нашого міста та перемоги України !!!
Україна переможе!”, – зазначив Білоусов.
На Дніпропетровщині, не дивлячись на постійні виклики тривоги, теж все спокійно. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.
“Ніч і ранок знову тривожні. Проте, на щастя, без обстрілів. І на цю годину у нас все нормально.
І хороша ранкова новина!
До нашої області після зимівлі прилетіли перші лелеки. Поки небагато. Але за кілька тижнів побільшає. Тямущі люди кажуть, що у нас оселяються кілька сотень цих птахів. Вони полюбляють долини Орілі та Самари.
Лелеки – класний знак, як на мене. Бо всупереч бажанню орків спаскудити наше життя, життя все одно перемагає!
Все буде Україна!”, – зазначив Резніченко.