В Україні затримали Віктора Медведчука

В Україні затримали Віктора Медведчука

12 квітня в Україні затримали скандально відомого народного депутата партії “Опозиційна платформа – за життя” і кума В.Путіна – Віктора Медведчука.
Як зазначив президент Володимир Зеленський, спецоперацію провели співробітники СБУ. Той факт, що саме у День космонавтики було затримано лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука, Зеленський назвав символічним.
“Він ховався 48 днів. І ось нарешті вирішив спробувати втекти за межі нашої держави. Що ж, для цього “космонавта” – у поганому сенсі слова – не спрацювало знамените “Поїхали!” – зазначив глава держави.
Як показали у СБУ, Медведчука було затримано у формі українських військових.
“Я вважаю особливо цинічним з його боку використання військового камуфляжу. Намагався так замаскуватися. Ось такий “воїн”. Ось такий патріот. Що ж, якщо Медведчук сам обрав собі військову форму, він підпадає під правила воєнного часу. Пропоную Російській Федерації обміняти цього вашого хлопця на наших хлопців у російському полоні. Тому важливо, щоб наші правоохоронні органи та військові також розглянули таку можливість”, – зазначив Зеленський.
Голова СБУ Іван Баканов подякував усім співробітникам Служби безпеки, зокрема, слідчим і контррозвідникам української спецслужби, і зазначив, що жоден зрадник не уникне покарання і буде відповідати за Законом України.
“Ти можеш бути проросійським політиком і роками працювати на державу-агресора. Ти можеш ховатися від правосуддя останнім часом. Можеш навіть одягнути українську військову форму для маскування… Але чи допоможе тобі це втекти від покарання? Аж ніяк! Кайдани чекають на тебе. І на таких же зрадників України, як ти!”, – зазначив Баканов.