До уваги вимушено переміщених осіб: у ЦНАПах Кам’янського запустили нові послуги

До уваги вимушено переміщених осіб: у ЦНАПах Кам’янського запустили нові послуги

Міський голова Андрій Білоусов повідомив, що у ЦНАПах Кам’янського запустили нові послуги.

– Відтепер у ЦНАП можна подати заяву про пошкоджене майно внаслідок воєнних дій.

Власники житлових будинків, квартир та інших житлових приміщень можуть подати заяву про знищення або пошкодження домівки внаслідок воєнних дій:

– через застосунок Дія

– на порталі Дія

–  у ЦНАП

Якщо інформація про об’єкт є в Державному реєстрі речових прав (ДРРП), під час подання заяви через Дію, вона підтягнеться автоматично. У разі відсутності інформації про об’єкт в ДРРП, є можливість внести її в ручному режимі.

Для подачі заяви через ЦНАП знадобиться лише паспорт та РНОКПП.

Після реєстрації повідомлення очікуйте на інформацію про початок процедури оцінки та компенсації, що будуть визначені Урядом найближчим часом.

– ЦНАП м.Кам’янського долучився до програми тимчасової релокації адміністраторів ЦНАП згідно з проєктом міжнародної технічної допомоги PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні»

За зверненням Міністерства цифрової трансформації України проект підтримує працівників ЦНАП органів місцевого самоврядування, на території яких відбуваються активні бойові дії.

Підтримали ініціативу проекту PROSTO і ЦНАП Кам’янського та долучилися до програми тимчасової релокації адміністраторів ЦНАП. Це допоможе:

– зберегти кадровий потенціал органів місцевого самоврядування

– покращити навички переміщених адміністраторів

–  залучити до Кам’янського ЦНАП додатковий людський ресурс, який є начасі, враховуючи роботу Центру турботи на базі ЦНАП.

Проект PROSTO готовий підтримувати таких працівників до 2-х місяців і бере на себе всі витрати щодо оплати відрядження для стажування.

Наразі, вже організовано проходження стажування з залученням до роботи в ЦНАП Кам’янського двох працівників з інших громад: адміністратора ЦНАП Мар’їнської міської ВЦА Донецької області та адміністратора ЦНАП Кремінської міської ВЦА Луганської області.

– У Дії запустили комплексну послугу щодо отримання статусу ВПО та виплат від держави.

Послуга в застосунку Дія стосується тільки тих людей, які зараз перебувають в Україні та тих, хто досі не мав статусу ВПО. Трохи згодом з’явиться можливість податися на допомогу для всіх переселенців.

Нагадуємо, що на базі ЦНАП функціонує Центр турботи для переміщених та постраждалих осіб, у якому можна комплексно вирішити нагальні питання та отримати послуги соцзахисту, гуманітраних служб, податкової, центра зайнятості, пенсійного фонду, центра вторинної правової допомоги, військомату, психолога, медичної служби, Приватбанку та вирішити першочергові питання щодо тимчасового розміщення й відновлення втрачених/пошкоджених документів.

Центр турботи працює 7 днів на тиждень з 8:00 до 17:00 без перерв, за адресою : пр.В.Стуса, 10/12.

Крім того, для реєстрації та отримання виплат внутрішньо переміщеннним особам можно звертатися до філій Центру турботи:

– пр. Свободи , 2/1 (колишня Заводська адміністрація)

⁃ пр.Перемоги, 63 (Центр надання адміністративних послуг Дніпровского району).

При департаменті соціальної політики Кам’янської міської ради працює цілодобовий контактний центр, звертатися за номерами:

⁃ 097 519 45 71

⁃ 067 732 82 26

⁃ 096 825 84 05

⁃ 067 286 58 50

⁃ 067 664 60 51