Справжні контролери Дніпропетровськгазу в роботі: що варто знати споживачам Кам’янського

Справжні контролери Дніпропетровськгазу в роботі: що варто знати споживачам Кам’янського

Як впізнати справжніх контролерів Дніпропетровськгазу, які тільки з 19 квітня вийшли на роботу, розповіли газовики споживачам Кам’янського.

Автор: Валентин Фіголь.

На Дніпропетровщині вже були зафіксовані випадки специфічних злочинів. Псевдо-газовики представлялись працівниками газової компанії, потрапляли до помешкань жителів області для вигаданої перевірки лічильників газу, а потім скоювали пограбування та крадіжки. Про такі випадки днями розповідали поліцейські. Тепер про це ж нагадує Дніпропетровськгаз.

«Контролери АТ «Дніпропетровськгаз», які задіяні у безпосередньому знятті показань приладів обліку газу у помешканнях наших клієнтів, лише відучора відновили роботу, – повідомляють газовики. – Повністю задіяні у роботі контролери Кам’янського та Новомосковського відділень, частково у Павлоградському і Нікопольському – у тих населених пунктах, де ситуація відносно спокійна».

Фахівці Дніпропетровськгазу розповіли, як відрізнити працівників газової компанії від зловмисників.

У працівників є службове посвідчення встановленого зразка з фотографією, зазначенням посади, логотипом та печаткою підприємства.

Контролери мають у своєму телефоні спеціальний додаток «104.ua Контролери» для миттєвої передачі показань у білінгову систему Оператора ГРМ.

Газовики пересуваються на брендованих автомобілях та вдягнені у спецодяг з логотипом компанії.

«Якщо склалася непевна ситуація або ви маєте сумніви – просіть пред’явити посвідчення працівника газорозподільної компанії, або дзвоніть за номером 104», – зазначили газовики.