До створення проукраїнських мемів та колажів запрошуються творчі мешканці Кам’янського

До створення проукраїнських мемів та колажів запрошуються творчі мешканці Кам’янського

Український AI-стартап Reface запрошує українців скористатись безкоштовним застосунком для створення мемів та колажів про війну.

Автор: Валентин Фіголь.

Відомий український стартап запустив безкоштовний застосунок «Мемомет», який дозволяє створювати проукраїнські меми та смішні колажі.

Меми як продукт творчості, вважають розробники, рятують від тривожності. Це в команді стартапу помітили ще під час пандемії коронавірусу, коли користувачі Reface знімали стрес за допомогою розважального контенту.

«Війна ж в Україні показала не тільки те, яка сильна наша армія і народне єднання, але і те, що гумор – частина українського культурного коду, який ми пишемо просто зараз. Напевно, це перша війна у світі з такою кількістю мемів і цілющих жартів», – зазначив Дмитро Швець, СЕО Reface.

Користувачі застосунку можуть легко вирізати об’єкт, людину чи голову з будь-якого зображення і перетворити їх на мем.

Також у застосунку є чимало готових шаблонів і об’єктів, до яких постійно додаватимуть нові.

«Наша продуктова візія – давати можливість звичайним людям, які не працюють у графічних редакторах і не мають спеціальних навичок, створювати актуальний контент у смартфоні за кілька хвилин», – додав Іван Алцибєєв, CPO Reface.

Як створити мем у «Мемометі»:

  1. Завантажити «Мемомет» в AppStoreабо Google Play.
  2. Завантажити зображення чи обрати із запропонованих. Технологія автоматично розпізнає людей / об’єкти та обріже їх.
  3. Змінити фон чи додати новий об’єкт на зображення.
  4. Придумати влучний підпис.
  5. Зберегти результат і поділитися ним у соцмережах або запропонувати свій мем Telegram-каналу “Мемомет”. Найкращі будуть опубліковані.

Серед стандартних об’єктів у застосунку будуть як позитивні персонажі (Зеленський, Арестович, Кім), так і негативні (Путін, Лавров, Шойгу). Також будуть додані легендарні атрибути цієї війни – джавеліни, трактори, корабель, а також локалізовані бекграунди для мемів: дорожні знаки, довгий стіл Путіна, автобусна зупинка в Чорнобаївці тощо.