Великобританія встановлює нульове мито на українські товари

Великобританія встановлює нульове мито на українські товари

Великобританія зменшить до нуля тарифи на всі товари з України в рамках угоди про вільну торгівлю. Про це повідомляє британський уряд.

Автор: Валентин Фіголь.

Британський уряд оголосив про нові заходи щодо підтримки України в її війні з Росією, скасувавши всі мита, що підпадають під дію існуючої торгової угоди між Великою Британією та Україною, і наклавши нові санкції на уряд Путіна.

Це оголошення було зроблено після прямого запиту уряду президента Володимира Зеленського щодо лібералізації тарифів та підтримки української економіки.

Британський прем’єр-міністр Борис Джонсон обіцяв зменшити мита, щоб підтримати економіку України в умовах кризи, коли відвідав Київ на початку квітня.

Усі мита на товари, що ввозяться з України, тепер будуть знижені до нуля, а всі квоти будуть зняті відповідно до угоди про вільну торгівлю. Йдеться про скасування мит на основні товари українського експорту, зокрема ячмінь, мед, консервовані помідори та птицю.

Крім того, Велика Британія оголосила про заборону на експорт продукції та технологій, які Росія може використати на шкоду Україні. Цільові продукти можуть включати обладнання для перехоплення та моніторингу.

«Це закриє всі існуючі лазівки, щоб Росія не купувала ці товари у Великій Британії», – йдеться у повідомленні.