Освітяни Кам’янського допомагають Збройним Силам України

Освітяни Кам’янського допомагають Збройним Силам України

Міський голова Андрій Білоусов повідомив, що у Кам’янському все стабільно та контрольовано. Ворожих сил на території області немає. Також очільник міста розповів про допомогу Збройним Силам України.

“27 квітня завдяки підтримці медичних робітників у нашому театрі відбувся благодійний концерт «Слава Україні!». Управління охорони здоров’я разом з міським театром ім. Л.Українки організували концерт та зібрали кошти для перерахування на спеціальні рахунки для підтримки ЗСУ. Дякуємо Вам за допомогу!

Війна об‘єднує, що робить нас непереможними!

Так, загальними силами освітян та волонтерів було створено єдиний волонтерський центр.

Всі заклади освіти нашого міста з перших днів війни почали плести маскувальні сітки , шити жилети, готувати для наших бійців та ін. За цей час наша освітянська армія виготовила та відправила нашим Захисникам близько 1000 розгрузок, понад 8000 пар наколінників, понад 300 сіток, 200 чохлів на шоломи, 500 балаклав. Приготували 1500 пасок, «Пасхальні кошики для захисника» поїхали в гарячі точки нашої України: Харків, Бахмут, Соледар, Ізюм, Волноваху, Кривий ріг, Нововоронцовку Херсонської області, Черкаси, Покровськ, Енергодар, хлопцям з ППО нашого міста, ППО Запоріжжя, ППО Харкова, до 3 добровольчого батальйону, Гвардійське, Черкаське. Крім того, освітяни зібрали кошти та придбали автомобіль для ЗСУ, 2 тепловізори, 1 нічний приціл, 20 рацій та багато іншого.
Безмежно вдячні Вам за вашу допомогу!

Щодня небайдужі люди долучаються до допомоги нашій армії та всім потребуючим!

Разом ми сила! Разом до Перемоги!”, – зазначив Білоусов.

1