У Кам’янському районі ремонтують дороги державного значення

У Кам’янському районі ремонтують дороги державного значення

На головних магістралях Дніпропетровщини приводять до ладу найпроблемніші ділянки. Ремонтують автошляхи державного значення. Уже завершили роботи на одній із доріг у Синельниківському районі. Наразі техніка працює у Дніпровському, Новомосковському, Кам’янському.

«Підтримуємо дороги області у належному стані. Аби вони були безпечними. Зокрема, для пересування евакуйованих та машин з гуманітаркою. Адже Дніпропетровщина межує з регіонами, де ведуться активні бойові дії. Маємо чимало роботи, і погода сприяє», – зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

На найпроблемніших відрізках дорожники зрізають понівечений верхній шар покриття. Після – обрубують краї, видувають пил. Тоді підґрунтовують основу бітумною емульсією, аби добре взявся асфальт.

«Для нового покриття використовуємо модифікований асфальтобетон. Він себе добре «зарекомендував». Стоїть як мінімум три роки, – розповів майстер ділянки Михайло Лобода. – Ремонт виконує бригада з 10 людей. Усі працюють із задоволенням, просяться на роботу».

Нині усі державні дороги Дніпропетровщини проїзні. Інформацію про стан автошляхів можна отримати за телефоном диспетчерської служби 095 009 70 90. Лінія працює цілодобово.