Як навчитись малювати аквареллю в парках Кам’янського

Як навчитись малювати аквареллю в парках Кам’янського

В Кам’янському, завдяки художниці Анастасії Пустовойтенко,  можна навчитись малювати аквареллю, гуляючи в місцевих парках.

Автор: Валентин Фіголь.

Проект «Активні парки» в Кам’янському буквально заграв новими барвами. Розпочався набір дітей та дорослих на уроки акварелі в літній період. Уроки проводитиме Анастасія Пустовойтенко – місцева художниця, відома своїми майстер-класами в центральній бібліотеці міста.

Як навчитись малювати аквареллю в парках Кам’янського - ФОТО«Майстер-класи з малювання аквареллю сформували свою аудиторію з дітей та дорослих. Дехто ставився до занять вельми серйозно – дорослі кажуть, що малювання допомагає їм розкриватись емоційно та відпочивати…» – прокоментувала заходи бібліотекарка Тетяна Герасюта.

Сама художниця вважає творчість цілющою і пропонує землякам долучатись до такого способу відпочинку та саморозвитку: «Мистецтво – це творче відображення реалій сьогодення в художніх образах. Сьогодні, як ніколи важливо створювати мистецькі витвори, які передають мить життя, відтворюючи прекрасне в сердці кожного небайдужого».

Аквареллю, зауважує пані Анастасія, можна намалювати свої мрії, фантазувати, малювати з натури. А початкуючі художники, опанувавши мистецтво малювання, зможуть не тільки реалізовувати свій творчий потенціал та отримувати арт-терапевтичний ефект, а й брати участь в конкурсах, передавати малюнки нашим захисникам, підбадьорюючи їх на перемогу.

Як навчитись малювати аквареллю в парках Кам’янського - ФОТО

Заняття будуть проходити під відкритим небом в лівобережному парку Кам’янського, кафе “TheДим”.

Заняття можуть відвідувати як діти так і дорослі. Без вікових обмежень. Детальна інформація за телефоном 093-870-24-34, 097-849-62-22.

Як навчитись малювати аквареллю в парках Кам’янського - ФОТО