Влада в Кам’янському обіцяє привести до ладу ставок біля БАМу

Влада в Кам’янському обіцяє привести до ладу ставок біля БАМу

Почистити ставок біля БАМу та навести лад на його берегах пообіцяла міська влада Кам’янського на зустрічі з мешканцями району 13 червня. Активісти у зв’язку з цим припинили збір коштів на придбання земснаряду.

Автор: Валентин Фіголь.

Про бажання місцевих мешканців перетворити ставок біля БАМу на більш комфортне місце відпочинку «Пильний погляд» розповідав в кінці травня. Після того люди влаштували біля ставка толоку з прибирання берегів водойми, а також оголосили збір коштів для придбання земснаряду. Земснаряд, за словами організаторів, можна було би використати для розчистки водойм в межах міста.

Активність мешканців БАМу не лишилась поза увагою міського самоврядування. Вранці 13 червня відбулась зустріч представників влади на чолі з міським головою Кам’янського Андрія Білоусова з місцевими мешканцями.

Під час зустрічі влада пообіцяла подбати про ставок: почистити його, привезти піску для пляжу, встановити лавочки та урни для сміття. Також обговорювали можливість закріпити ставок за якимось комунальним підприємством, яке б за ним наглядало.

В той же день організатори оголосили про припинення збирання коштів на придбання земснаряду. «Бо ставок буде очищено за допомогою міської влади», – пояснив Володислав Савченко, ініціатор процесу. За більш ніж 2 тижні вдалося зібрати майже 9 тисяч гривень, при вартості земснаряду в чверть мільйона гривень.

Гроші організатори готові повернути благодійникам. Але люди в соцмережі пишуть в коментарях: «Нехай, лишіть на благоустрій, на бензин косарям…»

Влада в Кам’янському обіцяє привести до ладу ставок біля БАМу - ФОТО