Особливості працевлаштування на Дніпропетровщині у воєнний час

Особливості працевлаштування на Дніпропетровщині у воєнний час

Які фахівці були найбільш затребуваними на ринку праці Дніпропетровщини в період воєнного часу, розповіли спеціалісти Кам’янського міського центру зайнятості.

Автор: Валентин Фіголь.

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Дніпропетровської обласної служби зайнятості в 2022 році, становила приблизно 20 тисяч. Про наявність вільних робочих місць поінформували службу зайнятості понад 5200 роботодавців області.

Понад 67,2% вільних робочих місць, що пропонувались роботодавцями, були зосереджені у Дніпрі та Кам’янському.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на спеціалістів з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (майже 26%) та кваліфікованих робітників з інструментом (понад 17%). Дуже затребуваними виявились слюсарі, водії, трактористи, електромонтери, електрогазозварники, електрослюсарі, токарі тощо.

Також спостерігався значний попит на працівників сфери послуг – продавців, кухарів, охоронників та швачок. У сільськогосподарському секторі – трактористів, робітників з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва та робітників фермерського господарства, операторів свинарських комплексів, птахофабрик та механізованих ферм.

Наразі серед роботодавців високим попитом продовжують користуватися фахівці з досвідом роботи – лікарі, інженери різних галузей, бухгалтери, майстри, фахівці, психологи.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та сторожа.

Кам’янський міський центр зайнятості інформує: роботодавці можуть самостійно подати вакансію на канал «Робота зараз: Державна служба зайнятості» через:

– чат-бот Державної служби зайнятості @DCZWorkNowBbot;

– заповнення форми:

Переглянути всі актуальні вакансії можна на офіційному сайті Дніпропетровської обласної служби зайнятості https://dnp.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy. База вакансій служби оновлюється щодня.

Для оперативного інформування служба зайнятості рекомендує долучатись до до Telegram-каналу: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» – https://t.me/worknowdcz.