У Кам’янському зареєстровано випадок ботулізму

У Кам’янському зареєстровано випадок ботулізму

За інформацією Міського медичного центру здоров’я та медицини спорту, у Кам’янському станом на 14 червня зареєстровано 1 підтверджений випадок ботулізму і одна підозра (випадок в стадії підтвердження). В обох випадках постраждалі вживали в’ялену рибу домашнього приготування.

Ботулізм – гостре важке харчове отруєння, яке виникає в результаті вживання в їжу продуктів, що містять мікробний токсин ботулінум.

Мікроби ботулізму у вигляді спор виявляються часто на поверхні сільськогосподарських продуктів – овочів і навіть фруктів. При відсутності повітря в товщі харчових продуктів бацили ботулізму в процесі своєї життєдіяльності виробляють токсини які за силою своєї дії на організм людини і тварин є найсильнішою отрутою. При цьому заражені продукти, за зовнішнім виглядом і смаковими властивостями не відрізняються від нормальних, тому й не є підозрілими щодо їхньої якості.

Основною властивістю ботулотоксину є висока стійкість до дії ферментів, що знаходяться в шлунковому соку, до низьких температур, до консервантів. В той же час, токсин нестійкий до високих температур (кип’ятіння, стерилізації).

Захворювання ботулізмом починається із загальної слабкості, головного болю, запаморочення, виникає почуття тривоги, а потім проявляються очні симптоми: двоїння предметів, ослаблення чіткості (предмети бачаться в тумані, сітка перед очима). Хворі втрачають голос, ковтання стає важким або зовсім неможливим. Головним, що вражає токсин ботулізму є нервова система. Розвивається неврологічна симптоматика.

“Звертаємо особливу увагу, що при перших симптомах необхідно терміново звернутись за медичною допомогою. Не займайтесь самолікуванням! Лікування: тільки негайна госпіталізація хворого в стаціонар, введення протиботулінічної сироватки.

Закликаємо вас відмовитись самостійного приготування в домашніх умовах риби (соленої, в’яленої чи копченої). Також  не купуйте і не вживайте виготовлені у домашніх умовах консерви, в’ялену, копчену, солену рибу й інші продукти харчування, придбані в місцях несанкціонованої торгівлі та у приватних осіб”, – зазначають фахівці.