Двоє мешканців Дніпра продавали гуманітарну допомогу, призначену військовим

Двоє мешканців Дніпра продавали гуманітарну допомогу, призначену військовим

За розкрадання гуманітарної допомоги на суму понад 1 млн 350 тисяч гривень поліцейські Дніпропетровської області затримали учасників злочинного угрупування. Двоє мешканців  Дніпра були затримані під час спроби продати гуманітарну допомогу, призначену для надання військовим та жертвам російської агресії.

Про це повідомили в поліції Дніпропетровської області.

16 червня за силової підтримки спецпризначенців КОРД відбулися обшуки, в ході яких  за місцем мешкання фігурантів, вантажному й легковому автомобілях, а також у складському приміщенні у Кам’янському, були виявлені консерви та харчові продукти загальною вагою понад 13 тонн,  призначені  для надання гуманітарної допомоги.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 201-2 Кримінального кодексу України (незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги). В рамках відкритого кримінального провадження призначені додаткові обшуки, проводиться збір доказів та встановлюються всі причетні до злочину особи. Наразі одного із зловмисників затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.