Рятувальники вчили кам’янчан, як поводитися на воді

Рятувальники вчили кам’янчан, як поводитися на воді

У Кам’янському 16 червня надзвичайники провели акцію «Я обираю безпеку. Поводження на воді».

На території міської зони найчастішого перебування населення, поблизу човникової станції, на березі річки Дніпро рятувальники спілкувались із містянами та проводили навчання.
Захід складався із декількох етапів. Практичної частини – проведення майстер-класу з надання допомоги потопельнику, де залучено рятувальників 1-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, а також, після доправлення його на берег, надання першої допомоги фельдшером-рятувальником.

Наступний етап – проведення тематичних бесід та роз’яснювальних робіт серед населення, що знаходяться біля водойм. Спілкувались співробітники Кам’янське районне управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області із громадянами спільно із поліцейськими.

Містян попередили про відсутність офіційних місць для купання на території міста. Це пляжі, де необстежено берегову лінію, відсутні рятувальний та медичний пост на спеціально визначених і пристосованих місцях для надання швидкої допомоги у разі надзвичайної події.

Основною метою акції було створення відповідального ставлення громадян до питань особистої безпеки та безпеки оточуючих.

Наразі більшість людей продовжують відвідувати пляжі. Подібні профілактичні заходи будуть проходити на пляжах міста, аби якнайбільше попередити можливі трагічні випадки та взберегти людські життя.

Рятувальники вчили кам'янчан, як поводитися на воді - ФОТО