Опитування про життєстійкість в умовах війни пропонують науковці мешканцям Кам’янського

Опитування про життєстійкість в умовах війни пропонують науковці мешканцям Кам’янського

Для розробки державної програми по зміцненню життєстійкості населення України Академія наук України пропонує мешканцям Кам’янського пройти відповідне опитування онлайн.

Автор: Валентин Фіголь.

Всеукраїнське опитування «Твоя життєстійкість в умовах війни» проводить Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України.

«У цей час для кожного підвищується важливість його життєстійкості, як особистої здатності протистояти несприятливим життєвим обставинам. Життєстійкість кожного складає в сумі спільну життєстійкість нашого незламного народу у його прагненні захистити Україну та перемогти», – пишуть лікарі-психологи.

Опитування містить 117 запитань, розподілених на сім блоків (один блок загальних запитань та шість психодіагностичних методик). Є питання про здоров’я, роботу, взаємини та плани на майбутнє, про зміни в життєвій філософії…

Заповнення опитувальника займає в середньому 10-20 хвилин.

Кожному учаснику опитування (за його бажанням) будуть надіслані отримані ним результати з їх інтерпретацією. Якщо Ви бажаєте отримати свої результати за всіма методиками, вкажіть дійсну електронну адресу. Якщо ні, то просто скопіюйте та вставте в поле електронної адреси: [email protected], і після цього можете починати відповідати.

На основі узагальнення результатів опитування планується розробити пропозиції щодо державної програми, спрямованої на зміцнення життєстійкості населення України.

Щоб взяти участь в опитуванні, перейдіть за посиланням:

https://docs.google.com/…/1wMMQuqFlJtVRUg7Rp0oZxda…/edit