ТЕЦ в Кам’янському передали «Нафтогазу» для підготовки до опалювального сезону

ТЕЦ в Кам’янському передали «Нафтогазу» для підготовки до опалювального сезону

Кабінет міністрів України, готуючись до опалювального сезону, вирішив заморозити ціну на газ для операторів газорозподільних систем та передати шість теплоелектроцентралей у власність “Нафтогазу”. Серед них і ТЕЦ в Кам’янському. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Автор: Валентин Фіголь.

«Нафтогаз на час воєнного стану та шість місяців після його завершення буде постачати блакитне паливо операторам газорозподільних систем за фіксованою ціною. Більшість цих операторів зараз перейшли у власність держави. Рішення уряду — ще один крок до стабільних поставок газу всім споживачам та стабільної роботи нашої газотранспортної системи», – написав в Telegram-каналі пан Шмигаль.

Прем’єр додав, що для забезпечення безперебійного постачання тепла та електроенергії уряд також доручив передати шість державних ТЕЦ у власність «Нафтогазу».

«Це дозволить більш ефективно витрачати ресурси та керувати цими підприємствами, а також підготувати їх до зими», – зазначив посадовець.

Нагадаємо, Кабінет міністрів ще 4 серпня 2021 року ухвалив рішення про передачу НАК «Нафтогаз України» до статутного капіталу керованих Фондом держмайна пакетів акцій (понад 99%) АТ «Дніпровська ТЕЦ» (Кам’янське), ПАТ “Миколаївська ТЕЦ”, АТ “Криворізька теплоцентраль”, АТ “Херсонська ТЕЦ”, АТ “Одеська ТЕЦ”, а також цілісного майнового комплексу ДП “Сєвєродонецька теплоелектроцентраль”. Однак, досі це рішення не було реалізовано на практиці.