Переселенці, які проживають в Кам’янському, можуть отримати грошову допомогу

Переселенці, які проживають в Кам’янському, можуть отримати грошову допомогу

На Дніпропетровщині ніч пройшла з обстрілами. Ворог обстріляв житлові квартали у Криворізькому районі. У Апостоловому поранено двоє людей. Наразі вони в лікарні. У Кам’янському на цю хвилину все спокійно. За минулу добу надзвичайних ситуацій не зафіксовано. 

Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

“Об’єднуємось та працюємо заради спільної Перемоги! Підтримуємо наших захисників, вимушених переселенців та людей, які постраждали від війни! Тримаймося разом!
Нагадую, що в нашому місті продовжує працювати міжнародна гуманітарна організація IRC (The International Rescue Committee/ Міжнародний Комітет Порятунку).
Внутрішньо переміщені особи, які не отримували та не реєструвались на отримання грошової допомоги від інших недержавних гуманітарних організацій та окремі категорії вразливих верств населення Кам’янської громади реєструються та отримують допомогу у вигляді одноразової грошової виплати у розмірі 6660 грн на людину для кожного члена сім’ї”, – повідомив Білоусов.

Наразі зареєстровано 445 сімей з числа ВПО та 77 багатодітних родин, більшість з них вже отримала виплати. Особи, на яких поширюється дія програми, будуть особисто проінформовані за контактним номером телефону, вказаним при реєстрації статусу внутрішньо переміщеної особи. Процес реєстрації триває.