Увага, фейк: у Кам’янському шахраї від імені мера просять грошей у підприємців

Увага, фейк: у Кам’янському шахраї від імені мера просять грошей у підприємців

У Кам’янському орудують шахраї, які надсилають бізнесменам листи від Кам’янської міської ради в особі мера міста Андрія Білоусова та просять грошової допомоги для ЗСУ.

Аферисти не бояться навіть дзвонити підприємцям, представляючись першим заступником міського голови, і просити їх якнайшвидше спрямувати гроші на благодійність.
На даний момент відомо про один подібний інцидент. Про ситуацію вже знають правоохоронні органи.
Кам’янський міський голова Андрій Білоусов офіційно заявив, що не має відношення до подібних прохань. Тим більше, що всі листи такого роду зараз ідуть через Кам’янську районну військову адміністрацію.

«Шановні підприємці міста! Якщо ви отримали лист, у якому до вас від мого імені звертаються з проханням надати благодійну грошову або іншу допомогу, негайно звертайтесь до правоохоронних органів. Якщо місту дійсно потрібна допомога, я спочатку особисто зустрічаюся з керівником підприємства, і лише після попереднього узгодження всіх питань, на його ім’я направляються офіційні листи від міської ради або від начальника Кам’янської районної військової адміністрації!» – зазначив Андрій Білоусов.

Увага, фейк: у Кам'янському шахраї від імені мера просять грошей у підприємців - ФОТО