В Кам’янському нема легальних пляжів, нагадали рятувальники

В Кам’янському нема легальних пляжів, нагадали рятувальники

Автор: Валентин Фіголь

В Кам’янському нема легальних пляжів – лише місця відпочинку біля води, де заборонено купатися. Про ризики перебування на воді нагадали відпочиваючим рятувальники Кам’янського районного управління ГУ ДСНС.

У Кам’янському, в рамках акції «Я обираю безпеку. Поводження на воді» 30 червня рятувальники спілкувались із відпочиваючими у лівобережному парку. Мета акції – виховання відповідального ставлення громадян до питань особистої безпеки та безпеки оточуючих під час перебування поблизу водойм.

В Кам’янському нема легальних пляжів, нагадали рятувальники - ФОТО

Співробітники ДСНС працювали з людьми, які відпочивають на березі дренажного каналу: проводили профілактичні бесіди з відпочиваючими та з персоналом, що надає послуги з оренди катамаранів для прогулянок на воді. До заходу долучились і представники Національної поліції міста.

Відпочиваючим нагадали: з початку літа в Дніпропетровській області потонуло вже десятеро людей. Рятувальники навчали людей правильних дій у випадку, якщо людина тоне, а також, як самотужки врятувати потопельника. Також продемонстрували рятувальне спорядження, за допомогою якого зазвичай надають допомогу постраждалим на воді.

Особливу увагу громадян звернули на те, що потрібно пильно слідкувати за дітьми та не залишати їх біля водойм на самоті.

Рятувальники нагадали, що на території Кам’янського району діють лише 2 офіційні пляжі, які розташовані на території міста Верхньодніпровськ та селищі міського типу Дніпровське.

В Кам’янському нема легальних пляжів – є лише зони відпочинку біля води, де купатися не можна.