Експерт розповів про дефіцит та вартість пального

Експерт розповів про дефіцит та вартість пального

Автор: Валентин Фіголь

Що буде з дефіцитом пального та цінами в Кам’янському й в Україні в найближчій перспективі, розповів директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн.

Імпортери наповнили ринок. Сьогодні ситуація з постачанням нафтопродуктів до України суттєво покращилась: черги на АЗС практично зникли, а найбільші мережі заявили про зняття лімітів.

Скасування держрегулювання цін, на думку експерта, дозволило відкрити ринок та активізувати постачальників. У червні кількість імпортерів пального втричі перевищила довоєнну. Постачати нафтопродукти почали не тільки оптові компанії, які раніше працювали виключно на внутрішньому ринку, а також аграрні, транспортні та промислові підприємства.

Експерт розповів про дефіцит та вартість пального - ФОТО
Сергій Куюн

«У перші місяці війни було дуже важко аналізувати рівень споживання нафтопродуктів в Україні, – зазначив С. Куюн. – Зараз ми чітко бачимо, яке постачання та попит. Й можна вже констатувати, що споживання усіх марок нафтопродуктів в Україні скоротилося приблизно вдвічі у порівнянні з довоєнним періодом».

Наповнення ринку призвело до зниження цін. Наприклад, скраплений газ за останній місяць подешевшав майже на 20%. Про деяке «просідання» цін на бензин з полегшенням заговорили автомобілісти Кам’янського ще на початку тижня. Хоча багато АЗС в місті так і не працюють через відсутність палива.

«Також бачимо передумови для зниження цін на дизпаливо. Трейдери завезли значні об’єми, треба знижувати ціни, щоб скоріше повернути гроші. Наразі є передумови для подешевшання “дизеля” на 4-5 гривень за літр», – розповів експерт.

Аналітик визнав: робити довгострокові цінові прогнози у нинішніх умовах складно. Враховуючи знищення внутрішнього нафтоперероблення, зараз Україна повністю залежить від постачань з європейського ринку.

«Сама ж Європа входить у фазу високого сезонного споживання на фоні відчутного дефіциту вільних ресурсів, що провокує підвищення закупівельних цін. І чим більшим буде дефіцит пального в Європі, тим дорожче та важче нам буде його купувати», – акцентував пан Куюн.

Світовий нафтовий ринок сильно трансформується через санкції проти РФ. Останнім особливо стурбовані європейські країни. Ніхто не розуміє, наскільки суттєво ембарго на постачання російської нафти вплине на дефіцит і вартість палива в Європі. Проте очевидно, що це сильно тиснутиме на європейський ринок, а відповідно й на український.

Попереду жнива і сезон, під час якого споживання в Україні може зрости на третину. Тож зараз перед українськими компаніями стоїть завдання забезпечити ще більші обсяги постачання.

І тут є певні проблеми. Через підвищений попит з боку українських компаній портова перевалка нафтопродуктів у Румунії та Болгарії вже перевантажена. У Польщі взагалі немає вільних потужностей, щоб забезпечити перевалку пального для українського ринку. До того ж у цих країнах також зростає сезонне споживання, тож не виключено, що їхні уряди намагатимуться обмежити постачання в Україну для забезпечення внутрішніх потреб.

«Вже зараз необхідно працювати над диверсифікацією та розширенням каналів постачань. Причому працювати над цим необхідно не тільки бізнесу, але й державі. Потрібен ефективний діалог з урядами країн, через які ми можемо наростити постачання нафтопродуктів», – вважає директор «Консалтингової групи А-92».

«Вже очевидно, що ми здатні побудувати новий надійний та диверсифікований ринок без російських та білоруських нафтопродуктів, – оптимістично резюмує аналітик. – До речі, це перший прецедент у Європі».