Фіксувати воєнні злочини допомагають правники системи БПД в Кам’янському

Фіксувати воєнні злочини допомагають правники системи БПД в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Правники Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги запрошують свідків та потерпілих до участі у фіксуванні воєнних злочинів на території України.

Фахівці Кам’янського центру  БПД збирають відомості про осіб, які були очевидцями або потерпілими від воєнних злочинів на території України починаючи з 24 лютого.

«Наш центр проводить інформаційні кампанії серед осіб, які перемістилися з адміністративно-територіальних одиниць, на яких проводяться бойові дії, про необхідність фіксації воєнних злочинів, про порядок отримання компенсації за пошкодження, завдані воєнними злочинами, права потерпілих у кримінальних провадженнях тощо», – говорить директор центру Андрій Дишлюк.

Фахівці Кам’янського центру завжди готові роз’яснити порядок фіксації злочинів та допомагають надати докази воєнних злочинів через ресурс warcrimes.gov.ua і надати докази порушення прав людини через humanrights.gov.ua

На наступний тиждень в Кам’янському планується низка заходів в місцях проживання внутрішньо переміщених осіб для поширення інформації про ресурси для фіксації воєнних злочинів та надання їм правової допомоги з цього питання.

22.08, у понеділок, консультаційний пункт у Центрі надання адміністративних послуг по просп. Василя Стуса, 10/12;

23.08, у вівторок, лекція з нагоди Дня Незалежності України у Молодіжній раді Кам’янське: поговоримо про права і свободи громадян, їх обмеження під час дії воєнного стану та розкажемо про фіксацію воєнних злочинів та порушень прав людини;

24.08, у середу, консультаційні пункти на базі БФ «Карітас» по проспекту Василя Стуса, 1А та у Кам’янському міському парку;

25.08, у четвер, лекція на тему: «Фіксація воєнних злочинів та порушень прав людини» у приміщеннях гуртожитків по вул. Тагільська, 5 та 7;

26.08, у п’ятницю, лекція на тему: «Фіксація воєнних злочинів та порушень прав людини» у приміщенні гуртожитку по вул. Васильєвська.

«Будемо раді допомогли вам зафіксувати факти воєнних злочинів та відповісти на будь-які юридичні питання, – акцентують правники системи БПД.

Додатково проконсультуватись можна за телефоном центру: 096 449 5152.