В архівному управлінні Кам’янського відкрилася виставка, приурочена до Дня Незалежності

В архівному управлінні Кам’янського відкрилася виставка, приурочена до Дня Незалежності

Цьогоріч День Незалежності України має для всіх українців особливе значення. У нас триває війна і українці гідно протистоять нелюдам й вражають світ своєю незламністю та силою. Саме зараз ми переживаємо історичний момент, наша нація гартується у боротьбі.

Початком відліку для історії новітнього українського державотворення є проголошення Соборності УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року. Акт Злуки був не випадковим явищем, а наслідком об’єднавчого руху, що тривав від середини XIX ст. на українських землях, що були в складі різних держав.

Документальні архівні свідки історичних подій представлені на виставці в архівному управлінні Кам’янської міської ради.

Кожен із документів дбайливо відібраний фахівцями архівного управління Кам’янської міської ради Галиною Прохоренко та Іриною Бубнєнковою. Комплектування архіву документами, світлинами періоду Незалежності України розпочато у 1992 році та продовжується і по теперішній час. Сучасні реліквії були передані на вічне зберігання до архіву військовими, учасниками та свідками Майдану (2014).

Ця виставка готувалася з любов’ю до нашої України, до нашого рідного міста та усіх його мешканців. Тут представлені копії офіційних документів, особисті речі, фотографії людей, які виборюють нашу Незалежність. Окремо представлена колекція Кобзарів та світлин видатного українця Тараса Шевченка.

31 рік Незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та відстоювати свободу, захищати власний суверенітет і територіальну цілісність.

(без названия) - ФОТО