«Пильний погляд» отримав відповідь з Офісу Генпрокурора стосовно заяв ексначальника поліції Сергія Лукашова

«Пильний погляд» отримав відповідь з Офісу Генпрокурора стосовно заяв ексначальника поліції Сергія Лукашова

 Автор: Валентин Фіголь.

Скандал, що розгорівся останніми тижнями навколо публічних заяв ексначальника Кам’янського РУНП Сергія Лукашова про діяльність місцевих прокурорів на початку війни, набирає обертів. Тепер полковник поліції Лукашов публічно закидає колегам-поліційним причетність до наркоторгівлі в Кам’янському районі. «Пильний погляд» звернувся за роз’ясненням до Офісу Генпрокурора України.

Свої претензії до деяких поліційних керівників С. Лукашов висловив у соцмережі.

Він розповів про діяльність в Кам’янському районі організованого злочинного угрупування з торгівлі наркотиками. До лав наркоділерів, за його словами, «окрім цивільних осіб, входять і поліцейські (в тому числі і перші керівники територіальних підрозділів поліції), і це угрупування займається збутом наркотичних засобів вже тривалий час. Зона їхньої діяльності це міста Верхньодніпровськ, Верхівцево, Вольногірськ, Жовті Води, П‘ятихатки, та декілька населених пунктів Криворіжського району».

Про діяльність угрупування полковнику буцімто кілька місяців тому розповів його тоді ще заступник по оперативній роботі. «Аудіозапис зустрічі мого заступника та Стаса, лідера наркобанди, якимось чином попав в інтернет», – написав пан Лукашов.

В записі чутно, що якийсь чоловік розповідає іншому, як працює наркотрафік в названому районі. Називаються імена офіцерів поліції та  суми, які платять наркоторговці співучасникам-правоохоронцям.

«Прошу офіс президента, офіс генерального прокурора, державне бюро розслідувань вважати цю інформацію офіційною заявою про злочин», – написав С. Лукашов на своїй сторінці. Він наполягає на внесенні даних про злочин до Єдиного реєстру досудових рішень та вимагає, щоб його допитали як свідка злочину.

«Пильний погляд», слідкуючи за розвитком подій, поцікавився реакцією згаданих державних структур на заяву полковника поліції Лукашова. За тиждень надійшла відповідь з Офісу Генерального прокурора. У відповіді сказано, що від полковника поліції Сергія Лукашова до Офісу надійшли аж 3 звернення, і всі вони будуть розглянуті згідно Закону «Про звернення громадян». Аналізувати ж звернення пана полковника у відповідь на журналістський запит не передбачено законом, наголосили в Офісі Генпрокурора.