Каратистка з Кам’янського стала срібною призеркою Чемпіонату Європи

Каратистка з Кам’янського стала срібною призеркою Чемпіонату Європи

Автор: Валентин Фіголь

Юна вихованка Кам’янської федерації Кіокушин-кай карате Вероніка Почапська стала срібною призеркою XIX відкритого Чемпіонату Європи з Кіокушин-кай карате, який відбувся минулими вихідними в польському місті Мисловіце.

П’ятеро вихованців тренера Олексія Удовицького, які представляли Кам`янську федерацію Кіокушин-кай карате, виступили на Чемпіонаті в складі збірної команди Дніпропетровської області. На цих змаганнях кам’янчанка Вероніка Почапська стала срібною призеркою.

«Попри війну в країні, повітряні тривоги та сирени спортсмени пройшли великий шлях з підготовки та гідно виступили на змаганнях», – написав на своїй сторінці в Facebook О. Удовицький.

Чемпіонат, за словами тренера, був неабияким випробуванням, бо учасників було багато і рівень підготовки високий. На татамі нашим каратистам довелося битися з суперниками з Угорщини, Молдови, Німеччини та Польщі.

Вероніка Почапська змагалася серед дівчат вікової категорії 14-15 років. Вона провела три поєдинки у ваговій категорії понад 60 кг і завоювала срібну медаль в розділі “куміте” (повноконтактні поєдинки).

«Вітаємо з дебютним виступом на чемпіонаті Європи Дар`ю Кондюк, Ярослава Осіпіка та Ілону Парлах, – прокоментував змагання тренер Удовицький. – Також дуже технічно виступила у розділі “куміте” наша наймолодша зірочка Аліна Пензякова. І хоча вони не посіли призові місця, але здобули досвід та проявили не абияку силу волі та духу. Головні перемоги у вас попереду!»

Тренер подякував міському голові Кам’янського Андрію Білоусову, управлінню молоді та спорту міської ради та батькам за віру в спортсменів, всебічну підтримку та допомогу в організації поїздки талановитих дітей на Чемпіонат Європи.

«Україна непереможна, бо в нас наполегливі, цілеспрямовані, сильні духом та сміливі діти! Пишаємося вами! Осу! (ритуальний вигук подяки та поваги у каратистів – прим. «Пильний погляд»)», – наголосив пан Олексій.