Кам’янське готується до складних часів: в місті облаштують 28 свердловин та 22 «пункти незламності»

Кам’янське готується до складних часів: в місті облаштують 28 свердловин та 22 «пункти незламності»

Рішення щодо прийняття бюджету Кам’янського на 2023 рік, що буде на 20% менший за довоєнний, фінансування облаштування свердловин, придбання генераторів для пелетних котелень, де планується облаштувати «пункти незламності» та помноження кількості цих пунктів у місті – всі ці питання розглядали депутати на сесії міськради, яка відбулась у вівторок 29 листопада.

За повідомленням міського голови Андрія Білоусова на сесії депутатським корпусом Кам’янського було вирішено декілька питань.

Кам'янське готується до складних часів: в місті облаштують 28 свердловин та 22 «пункти незламності» - ФОТО

«- Прийняли бюджет на 2023 рік, який до 20% менший ніж у довоєнний час через зниження дохідної частини, але в ньому ми врахували всі витрати, необхідні для повноцінної роботи всіх служб.

– Відкоригували бюджет на 2022 рік, виділивши кошти додатково на продовження облаштування свердловин, яких у місті буде 28 – 15 на Лівому березі та 13 на правобережжі. 22-і свердловини облаштуємо вже в цьому році. Решту в січні наступного.

– Передбачили фінансування на придбання генераторів для 4-х пелетних котелень, які опалюють школи № 17, 10, 7 та Центр позашкільної роботи та дитячої творчості. На базі цих закладів відкриємо 4️ потужні «пункти незламності», найголовніше, що ці «пункти незламності» стануть за необхідності ще й пунктами обігріву, бо в них окрім електроенергії буде також опалення шляхом сталої роботи пелетних котелень.

Окрім того, перелік «пунктів незламності» доповнять ще 1️1 об’єктів, в основному це будуть школи на лівому березі та в інших районах міста. Всі пункти, окрім 4-х з пелетними котельними, будуть оснащені обігрівачами, генераторами та іншим необхідним устаткуванням.

Всього найближчим часом у місті буде функціонувати 2️2 «пункти незламності» (8 вже відкрито).

-Також на сесії були прийняті інші рішення, важливі для життєдіяльності міста», – проінформував Андрій Білоусов