Загрозу підтоплення промзони ліквідували рятувальники та комунальники в Кам’янському

Загрозу підтоплення промзони ліквідували рятувальники та комунальники в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь

Загроза підтоплення промислової зони в північній частині правобережжя Кам’янського, яка виникла через несприятливий збіг обставин, ліквідували спільними зусиллями фахівці МНС та комунальних підприємств Кам’янського.

Підтоплення промзони в районі на північ від вулиці Широкої почалось кілька днів тому. Спочатку були дощі, які підняли рівень зливових вод, що стікають в цьому районі в відкриту зливово-меліоративну систему Кам’янського. Вода з каналів меліосистеми розлилась по місцевості, заливши дороги, трамвайну колію та територію житлової забудови в районі вулиць Широка, Булавіна, Маршова.

На додачу, як розповів Юрій Лисяк, заступник директора департаменту з питань екології та природних ресурсів Кам’янської міськради, через знеструмлення району вимкнулись насоси станції, яка перекачує зливові води в річку Коноплянку. Потім вода піднялась ще вище, затопивши територію та будівлю насосної станції.

Загрозу підтоплення промзони ліквідували рятувальники та комунальники в Кам’янському - ФОТО
Юрій Лисяк

«Ми звернулись за допомогою до фахівців МНС, – повідомив Ю. Лисяк. – Чотири доби пожежні насоси відкачували воду з району насосної станції, аж поки наші фахівці змогли запустити насоси, які відкачують воду в Коноплянку. Довелось практично прокладати нову дорогу вздовж залізниці від станції «Правда», бо чинну дорогу розмило паводком».

Вже 30 листопада роботу насосної станції було відновлено, і рівень води на прилеглій території почав спадати. Загроза підтоплення промзони та житлової забудови минулася.