Бюджет, вартість оренди житла та безплатне зубопротезування обговорювали на засіданні міськвиконкому

Бюджет, вартість оренди житла та безплатне зубопротезування обговорювали на засіданні міськвиконкому

Наповнення та виконання бюджету Кам’янської міської територіальної громади у 2023 році, встановлення величини опосередкованої вартості найму (оренди) житла в місті та надання послуг із безоплатного зубного протезування коштом міського бюджету окремим категорія городян – всі ці питання обговорювались на засідання міськвиконкому.

Як повідомила пресслужба міськради, виконком затвердив план заходів щодо організації виконання бюджету Кам’янської міської територіальної громади у 2023 році та  план заходів на наступний рік щодо наповнення бюджету громади, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів.

Рішенням виконкому визначено величину опосередкованої вартості найму (оренди) житла в Кам’янській міській територіальній громаді за жовтень – грудень 2022 року, яка становитиме для однієї особи 633,34 грн.

Також виконавчий комітет затвердив порядок надання послуг із безоплатного зубного протезування коштом міського бюджету учасникам АТО/ООС, захисникам і захисницям, які нині боронять країну, членам сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, а також пільговим категоріям громадян.

Крім того були розглянуті проєкти рішень підготовлені управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської радивідділом розподілу житлової площі міської ради та службою у справах дітей міської ради.