Працівник освітнього закладу в Кам’янському брехав колегам, збираючи гроші на своє лікування та підтримку військових

Працівник освітнього закладу в Кам’янському брехав колегам, збираючи гроші на своє лікування та підтримку військових

Спочатку колеги співробітника одного з освітніх закладів Кам’янського скинулись йому на лікування від онкозахворювання, а потів «креативний» шахрай вирішив поспекулювати на темі збирання коштів на авто для військових. Обидві теми у суспільстві сприймаються як дуже важливі та заслуговують на довіру. Саме цим й скористався чоловік, збагатившись майже на 21 тисячу гривень.

Як повідомили у Кам’янській окружній прокуратурі, 31.01.2023, за процесуального керівництва Кам’янської окружної прокуратури, повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою та заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою вчинене повторно) місцевого жителя К., який, перебуваючи на посаді працівника закладу освіти, неправдиво повідомив своїм колегам, що хворіє на онкологічну хворобу та потребує грошових коштів на лікування, на що останні протягом декількох днів, з 24.12.2022 по 26.12.2022 року, з метою допомоги на лікування здійснювали перерахування на картковий рахунок на загальну суму 10 850 гривень.

«Не зупиняючись на вищевказаному та продовжуючи свою злочинну діяльність К., 29.12.2022, під приводом збору коштів для придбання автомобіля для військовослужбовців ЗСУ, шляхом повідомлення неправдивої інформації, заволодів грошовими коштами місцевої жительки у сумі 10 000 гривень.

Отримані грошові кошти К., витратив на власні потреби», – йдеться у повідомленні прокуратури.