У Кам’янському відновлюється традиція проведення змагань для каратистів-початківців

У Кам’янському відновлюється традиція проведення змагань для каратистів-початківців

Турнір з кіокушин-кан карате «Перше татамі» пройде 25-26 лютого на базі спортивного комплексу «Прометей» у двох розділах: «куміте» (поєдинки) та «ката» (демонстрація техніки). Про це повідомили в Кам’янській федерації кіокушин-кан карате.

У 2022 році через військову агресію з боку РФ, змагання «ПЕРШЕ ТАТАМІ» не відбулися.
Змагання для новачків «ПЕРШЕ ТАТАМІ» проводяться Кам’янською федерацією кіокушин-кан карате щороку починаючи з 2008 року. У цьому турнірі беруть участь лише володарі білих та помаранчевих поясів. Ідея турніру полягає в тому, щоб дати можливість вихованцям проявити себе на змаганнях в однорідному середовищі каратистів-початківців. Такий підхід допомагає вихованцям краще проявити себе як у розділі «куміте» (поєдинки), так і «ката» (демонстрація техніки).

«Кам’янська федерація кіокушин-кан карате була першою у Дніпропетровській області, хто став на регулярній основі проводити змагання для каратистів-початківців. В результаті такий підхід допоміг багатьом вихованцям краще підготуватися до змагань обласного, національного та міжнародного рівнів, – розповів Євген Колішевський, президент Кам’янської федерації кіокушин-кан карате, – сьогодні практика проведення окремих змагань для новачків стала дуже популярною, як у Дніпропетровській області так і у інших регіонах України».