Більш ніж 50 проєктів рішень обговорювались на засіданні виконкому Кам’янської міськради

Більш ніж 50 проєктів рішень обговорювались на засіданні виконкому Кам’янської міськради

Понад 50 проєктів рішень, підготовлених департаментами виконавчої влади в Кам’янському, було винесено на розгляд виконавчого комітету міськради під час засідання, що відбулось 22 лютого під керівництвом міського голови Андрія Білоусова. Про це повідомила пресслужба міськради.

Як йдеться у повідомленні, на початку засідання члени виконкому заслухали звіт про підсумки виконання бюджету Кам’янської територіальної громади за 2022 рік.

Загалом на розгляд виконавчого комітету було винесено більше ніж 50 проєктів рішень, підготовлених департаментами фінансів, економічного розвитку та соціальної політики міської ради, управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, службою у справах дітей, відділом розподілу житлової площі та іншими.

Частина питань стосувалися внесення змін до складу консультативно-дорадчих органів та приведення у відповідність положень про них.

Прийнято рішення про затвердження акту прийняття-передання принтера для двостороннього ретрансферного друку Swiftpro K60 з безконтактним енкодером та подвійним модулем ламінування, який надалі використовуватиметься ЦНАПом для друку водійських посвідчень.

Також виконкомом погодив встановлення меморіальної дошки на будівлі КЗ «Ліцей №21» на честь Горбоноса Владислава Олександровича, який загинув під час участі у заходах із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

За інформацією пресслужби, виконавчий комітет затвердив інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються відділом формування та ведення реєстру територіальної громади. Зокрема відбулися законодавчі зміни в порядку зняття з реєстрації місця проживання, які дозволяють власнику житла зняти з реєстрації осіб, які там прописані, крім випадків, коли вони є співвласниками цього житла.

Крім того, члени виконкому розглянули блок питань, пов’язаних із роботою служби у справах дітей та інше.