У ліцеї №16 в Кам’янському напекли млинців для захисників

У ліцеї №16 в Кам’янському напекли млинців для захисників

«Підкріпися дорогенький, бо тобі ще орків стріляти»- під таким гаслом 23 лютого пройшла благодійна акція «Подаруй військовим смак домашнього тепла» у ліцеї №16 в Кам’янському, повідомляється на сторінці навчального закладу.

Всі разом – діти, батьки та вчителі ліцею №16 вирішили порадували наших бійців смачними млинцями та різними домашніми солодощами, щоб військові теж змогли відсвяткувати Масляну та відчути підтримку та любов, від тих, хто чекає на їх повернення, чекає на Перемогу.

«Смаколики додають нашим бійцям сил, необхідну увагу, тепло та підтримку. У такий складний час ми всі добре розуміємо, що наша згуртованість та єдність – це справжня зброя, перед якою не встоїть жоден ворог. Кожна спільна справа на допомогу фронту – це ще один крок до Перемоги», – впевнені учасники благодійної акції.

У ліцеї №16 в Кам'янському напекли млинців для захисників - ФОТОУ ліцеї №16 в Кам'янському напекли млинців для захисників - ФОТОУ ліцеї №16 в Кам'янському напекли млинців для захисників - ФОТОУ ліцеї №16 в Кам'янському напекли млинців для захисників - ФОТО