В Кам’янському ліцеї №21 відкрили меморіальну дошку на честь загиблого захисника України Владислава Горбоноса

В Кам’янському ліцеї №21 відкрили меморіальну дошку на честь загиблого захисника України Владислава Горбоноса

В річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну в комунальному закладі “Ліцей № 21” Кам’янської міської ради відбулося відкриття меморіальної дошки на честь старшого лейтенанта Горбоноса Владислава Олександровича, повідомляється на сторінці ліцею.

Представники навчального закладу розповіли, що вшанувати пам’ять вірного сина українського народу до них приєдналися: секретар Кам’янської міської ради Наталія Ктітарова, директор департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради Наталія Рева, мама Героя Горбонос Вікторія, тато Олександр, сестра Ніколь та бабуся Раїса Іванівна, воїни 3036 військової частини Центрального оперативно – територіального об’єднання Національної Гвардії України, представник громадської організації “Родини загиблих Героїв” Олександр Самойлович, колишні однокласники, педагоги.

“Важко говорити про втрати, але коли із життя йдуть зовсім молоді, говорити важко і боляче вдвічі”, – сказала директор Ліцею №21 Лариса Головаха, – Прощаючись на порозі школи, він обіцяв повернутися живим, і відсвяткувати разом Перемогу. Але цього не сталося…”

«Владислав спокійним, впевненим поглядом, викарбуваним в граніті, буде кожного дня зустрічати та проводжати багато поколінь ліцеїстів. Він був взірцем та тепер зіркою з небес осяє нам шлях! Вічна пам’ять Героям України!», – вважають представники навчального закладу.