Афіша театру ім. Лесі Українки на 28-30 квітня

Афіша театру ім. Лесі Українки на 28-30 квітня

Які вистави на цьому тижні пропонує подивитись кам’янчанам Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки.

28 квітня, 18:00, Основна сцена – Авксентій Цагарелі «ХАНУМА», музична комедія на 2 дії

Афіша театру ім. Лесі Українки на 28-30 квітня - ФОТО

Весела, дотепна, яскрава та чарівна… Гаряча як південне сонце, п’янка як молоде грузинське вино.. Вона перенесе вас до Авлабару, де ви поринете в неповторну атмосферу старого Тбілісі… Жбурне у вир кумедних та веселих пригод… Зачарує музикою… Приголомшить темпераментними танцями… Розсмішить і здивує…. Вона подарує вам море позитивних емоцій, посмішки й гарний настрій.

Вона – це весела музична комедія «Ханума», в яку неможливо не закохатися і яку неможливо забути.

30 квітня, 11:00, Основна сцена – Володимир Гирич «ТРОЄ ПОРОСЯТ», музична казка, 3+

Афіша театру ім. Лесі Українки на 28-30 квітня - ФОТО

Усе літо поросята гралися, співали та веселилися. Але з настанням перших холодів замислилися: де ж зимувати? Старші брати швиденько збудували хижки із соломи та гілочок. Наймолодше поросятко цеглинка до цеглинки зводило кам’яний будиночок. Працювало ретельно… У цей час двоє інших поросяток байдикували та насміхалися зі свого трудяги-братика. Лихо не забарилося, і відразу ж з’ясувалося, хто чинив правильно, а хто ні.

30 квітня, 16:00, Нова сцена – ПРЕМ’ЄРА! Іван Нечуй-Левицький «КАЙДАШЕВА СІМ’Я», комедія з елементами суму

Афіша театру ім. Лесі Українки на 28-30 квітня - ФОТО

В цій виставі підіймається одвічна тема батьків і дітей, свекрух і невісток, які не можуть помиритися в одній хаті. Тож глядачі стануть свідками сімейних конфліктів і сварок які почнуться у родині Кайдашів після одруження двох братів Карпа і Лавріна. Але оскільки це комедія, то все те, що буде відбуватись на сцені неможливо буде сприймати без сміху. А ще глядачів, які встигли придбати квитки на прем’єру, чекають українські пісні, запальні народні танці та справжні українські обряди

Отримати довідки та замовити квитки можна за телефоном: (068) 680 74 30