Сьогодні в Кам’янському зі 100-річчям вітали довгожительку Антоніну Мирошниченко

Сьогодні в Кам’янському зі 100-річчям вітали довгожительку Антоніну Мирошниченко

Сьогодні, 1 травня, свій 100-річний ювілей відзначає кам’янчанка Антоніна Гаврилівна Мирошниченко. Жінка переїхала до Дніпродзержинська с чоловіком військовим наприкінці 50-х років минулого століття. Багато років пропрацювала у різних навчальних закладах міста, бо має педагогічну освіту.

Як повідомила пресслужба міськради, за дорученням міського голови Андрія Білоусова з поважним ювілеєм довгожительку привітало керівництво департаменту соціальної політики міської ради, побажавши міцного здоров’я, родинного затишку, душевного спокою, поваги й турботи від рідних та миру.

Антоніна Гаврилівна народилась 1 травня 1923 року в с.Щетково Ярківського району Тюменської області.

У 1939 році з родиною переїхали до м. Алма-Ати. Вступила до педагогічного технікуму, з початком війни залучалась до чергувань у військовому шпиталі, надавала допомогу пораненим. Має статус учасника війни.

У 1943 році вийшла заміж за Мирошниченка Петра Юхимовича – курсанта льотного училища.  В 1944 році народила доньку Наталію, в 1951 році – доньку Світлану.

Закінчила педагогічне відділення вечірньої форми навчання університету у м. Алмати. Працювала вчителем.

До 1958 року мешкали у різних містах за місцем служби чоловіка, у 1958 році переїхали до м. Дніпродзержинська. Працювала в дитячому садочку №48 вихователем, потім в СШ№19 вчителем молодших класів. З 1967 року працювала старшим інспектором дитячих дошкільних закладів Баглійського району.

У 1980 році вийшла на пенсію. Продовжувала трудову діяльність в загальному відділі Баглійського виконкому. Має подяки та грамоти.

На теперішній час вдова. Має доньку, 3 онуків та 2 правнуків.