Кам`янчанка Ангеліна Кузнецова стала чемпіонкою України з маунтенбайку

Кам`янчанка Ангеліна Кузнецова стала чемпіонкою України з маунтенбайку

Автор: Віктор Куленко.

Велогонниця Ангеліна Кузнєцова, вихованка тренера Сергія Федоренка з Кам’янської ДЮСШ №4 стала чемпіонкою України в групових перегонах серед дівчат на чемпіонаті України з велосипедного спорту маунтенбайк, який проходив у Чернівцях 26-30 липня.

На околицях закарпатського міста Чернівці пройшли одночасно чотири чемпіонати України з велосипедного спорту маунтенбайк, в одному з них – чемпіонаті України ХСО (крос-кантрі) (юнаки/дівчата 15-16р.н., юнаки/дівчата 13-14 р.н.) – золоту нагороду отримала кам’янчанка.

Всього на траси виходили 97 велосипедистів. Кам`янське представляли Катерина Танцура та Ангеліна Кузнецова з ДЮСШ №4. Чемпіонкою України в групових перегонах серед дівчат стала Ангеліна Кузнєцова, вихованка тренера Сергія Федоренка.