На Дніпропетровщині заборонено ловити раків до кінця вересня

На Дніпропетровщині заборонено ловити раків до кінця вересня

У Дніпропетровській області заборонено ловити раків. Обмеження триватимуть до 30 вересня. З чим це пов’язано та скільки доведеться сплатити штрафу браконьєрам, розповіли в департаменті екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОВА. 

«У раків нині – період линяння. В цей час вони найбільш вразливі. Ловити їх зараз – порушення природоохоронного законодавства. І за це на зловмисників чекає штраф», – зазначила начальник відділу департаменту екології та природних ресурсів ОВА Олена Засікан.

Сплатити браконьєрам доведеться 680 грн. Та ще додатково – по 3332 грн за кожного незаконного спійманого рака. Злісним порушникам загрожує кримінальна відповідальність.