Кам’янські черлідерки з ліцею №13 стали призерками V всеукраїнського етапу учнівських змагань «Пліч-о-пліч»
Завершився останній, V всеукраїнський етап наймасштабніших учнівських змагань країни «Пліч-о-пліч». Дніпропетровщину на ньому представляли дві команди з Кам’янського: волейболістки з Ліцею інформаційних технологій та команда з черлідингу з ліцею №13. Останні посіли почесне III місце, а також отримали додаткову нагороду – як спортсменки зі стійкого регіону.
«Пишаємось командою черлідерок, які гідно представили нашу область і прославили Камʼянське на всю Україну! Безмежно вдячні команді ЛІТ, яка після першого раунду завершила виступ у V етапі. Віримо у вашу перемогу в наступному сезоні!», – написав у Telegram міський голова Андрій Білоусов.

