У ставок на мікрорайоні БАМ у Кам’янському випустили 100 кг риби
Екологічну акцію із зариблення Бамівського ставка провели сьогодні в Кам’янському. У водойму випустили 100 кг мальків білого амура та товстолоба. Ці види риб сприятимуть покращенню екосистеми ставка.
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.
Кілька років тому, спільними зусиллями влади міста та активних мешканців мікрорайону ставок на житломасиві БАМ було відновлено: очистили воду від мулу та сміття, завезли пісок, облаштували зону відпочинку та спортивний майданчик.
«Сьогодні це не лише мальовниче місце для відпочинку, а й улюблена локація для активного дозвілля. Дякую всім небайдужим городянам, які бережуть наше місто та допомагають робити його кращим», – зазначив очільник міста.
