Вночі агресор гатив по одному з районів Дніпропетровщини, є постраждалі
Вночі ворог атакував Нікопольський район Дніпропетровщини артилерією та FPV-дронами, скинув боєприпас з БпЛА. Постраждали дві людини. Пошкоджено житло місцевих та газогін. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, ніч минула без надзвичайних подій.
Нагадаємо, що вчора протягом дня ворог цілив по двох районах області. По Нікопольщині агресор гатив з артилерії, скеровував на тамтешні населені пункти FPV-дрони, скидав боєприпаси з БпЛА. Пошкоджені комунальне підприємство, пожежна частина, дві спецавтівки, інфраструктура, понівечені також багатоквартирний будинок, півдесятка приватних осель.
По Синельниківському району вчора російські війська вдарили КАБами. Пошкоджене сільськогосподарське підприємство.
Всюди минулось без загиблих та постраждалих.
