Кам`янчани здобули понад три десятки нагород на Кубку Дніпра з плавання
Автор: Віктор Куленко.
Плавці з Кам`янського виграли 32 медалі на другому етапі Кубка Дніпра “Олімпійські надії”, який проходив в обласному центрі 5–7 липня.
На блакитних доріжках басейну “Метеор” змагалися близько 700 спортсменів, які представляли 12 команд з десяти міст України. Було розіграно було 175 комплектів нагород.
Кам`янчани здобули 32 медалі (11+12+9). Євген Кабанов, вихованець тренера Геннадія Коломойця на дистанції 50 метрів батерфляєм показав результат 29.47, виконавши норматив першого розряду. Команда Кам’янської ДЮСШ №5 після двох етапів посідає друге місце.
Третій (кінцевий) етап Кубка міста Дніпра з плавання “Олімпійські надії” відбудеться в листопаді.
На фото: четвірка наймолодших «карасів» здобула в естафеті на 50 метрів вільним стилем третє місце.