Вночі під прицілом росіян були два райони Дніпропетровщини, в Кам’янському ніч минула спокійно
В ніч на неділю, 3 серпня, оборонці неба знищили на Дніпропетровщині два ворожі безпілотники. Дронами та артилерією агресор гатив по Нікопольському та Синельниківському районах області. Пошкоджені інфраструктура та приватні будинки. Люди не постраждали. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, ніч минула без надзвичайних подій.
Нагадаємо, що вчора протягом дня від ударів артилерією та FPV-дронами потерпала Нікопольщина. Там пошкоджені промислове підприємство, приватні будинки та ЛЕП.