Мер Кам’янського провів черговий особистий прийом городян
Черговий особистий прийом громадян провів міський голова Андрій Білоусов. Мешканці зверталися з питань житлово-комунального господарства, доброустрою прибудинкових територій, обрізки дерев, ремонту ліфтів та відновлення покрівлі.
«Для всебічного розгляду звернень та оперативного реагування на прийомі завжди присутні керівники комунальних підприємств і профільні фахівці. Усі звернення зафіксовані, передані відповідним службам та перебувають на моєму особистому контролі до остаточного вирішення.
Питання, з якими мешканці зверталися на попередньому прийомі, виконані у повному обсязі», – розповів мер.