В Кам’янському на минулому тижні народилось 12 немовлят

В Кам’янському на минулому тижні народилось 12 немовлят

За минулий тиждень в Кам’янському, з 12 по 18 січня, в пологовому відділенні міської лікарні на світ з’явилося 12 малюків: шість дівчаток та шість хлопчиків. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов, який від усієї громади позичив дітям та їх батькам міцного здоров’я, щастя та скорішого настання мира.