Ніч в Кам’янському минула без надзвичайних подій
В ніч на четвер, 22 січня, від атак ворога потерпали Павлоград, Кривий Ріг, Синельниківський та Нікопольський райони Дніпропетровщини. Загалом постраждали дві людини. Пошкоджені будинки місцевих. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, ніч минула без надзвичайних подій.
У Павлограді внаслідок атаки БпЛА пошкоджені вісім приватних будинків і чотири авто.
На Синельниківщині через атаку безпілотників постраждала 81-річна жінка. Виникли пожежі. Понівечені офісна будівля і газогін.
У Кривому Розі через ворожий БпЛА травмована жінка 70 років. Зайнявся приватний будинок.
По Нікопольщині противник бив FPV-дронами.
Нагадаємо, що вчора протягом дня від ударів ворожих FPV-дронів та артилерії потерпали райцентр та ще три громади на Нікопольщині. Горів будинок, пошкоджені ще дві приватні оселі, інфраструктура, ЛЕП та газогін.
По Синельниківщині противник вчора влучив безпілотником. Зайнялося авто, ще два побиті. Понівечений багатоквартирний будинок.
Всюди минулося без загиблих і постраждалих.