В Кам’янському відбувся чемпіонат міста зі спортивної акробатики

В Кам’янському відбувся чемпіонат міста зі спортивної акробатики

Автор: Віктор Куленко.

Понад сто вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл №№1 та 4 Кам’янського взяли участь у чемпіонаті міста зі спортивної акробатики, який відбувся на базі ДЮСШ №4 на цьому тижні.

Підбиваючи підсумки змагань, головна суддя змагань Людмила Шапорєва відзначила неймовірну результативність господарів турніру. Вихованці тренерського штабу ДЮСШ №4 (Л. Коновалової, Ю. Азізової, К. Киприч, Л. Шапорєвої та Г. Романової) вибороли справжній “урожай” нагород — 73 призових місця. У скарбничці команди 40 золотих, 30 срібних, 3 бронзових медалей. Особливою відзнакою та почесними кубками за блискучі досягнення протягом 2025 року були нагороджені жіночі пари: Вікторія Киприч/Кіра Валеєва та Вікторія Пономарьова/Софія Бабінчук. В активі вихованок тренерів Т.Котової й О.Станіславської (ДЮСШ №1) 27 нагород (6+13+8).

Ці змагання стали важливим етапом підготовки, адже вже наступного тижня на наших спортсменів чекає відповідальний старт — чемпіонат області.