В Кам’янському на минулому тижні народилось десять немовлят
В Кам’янському за минулий тиждень, з 27 квітня по 3 травня, в пологовому відділенні міської лікарні народилося десять немовлят: вісім хлопчиків та дві дівчинки. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов, який від усієї громади привітав батьків та побажав міцного здоров’я та щасливої долі малюкам.