Баскетбольна команда “Кам’янське” вийшла у фінал чемпіонату “DniproLeague”

Баскетбольна команда “Кам’янське” вийшла у фінал чемпіонату “DniproLeague”

Автор: Віктор Куленко.

Баскетбольна команда “Кам’янське” обіграла дніпровську “Спарту” з загальним рахунком 2:0 у півфінальній серії плей-офф Відкритого чемпіонату Дніпра “DniproLeague” 18 червня та вийшла у фінал змагань. Нагадаємо, що наша команда торік стала бронзовим призером цих змагань.

Цього року у другому матчі плей-офф баскетбольна команда “Кам’янське” здобула переконливу перемогу над “Спартою” з Дніпра 75:61 (18:11, 20:13, 15:19, 22:18). За словами капітана команди Олександра Литвиненка, наші баскетболісти не дали супернику жодного разу вести в рахунку.

“Наша команда перемогла у серії з двох матчів і вийшла до фіналу, де очікує свого суперника. Гравці команди “Кам`янське” завдячують за підтримку Сергію Миршавці та будівельній компані\ “МТС Бетон”, – розповів О.Литвиненко.

Нагадаємо, що перша зустріч принесла перемогу БК “Кам’янське” з рахунком 79:72 (12:17, 22:16, 22:12, 23:27).