Як в Кам’янському 17 січня працюватиме трамвай маршруту №4

Як в Кам’янському 17 січня працюватиме трамвай маршруту №4

В Кам’янському у суботу, 17 січня, у зв’язку з відключенням АТ ДТЕК “Дніпровські електромережі”, трамваї маршруту №4 курсуватимуть за таким графіком: з 05 :00  до 06:30 “вул Одеська – ДМК”; з 06:30 до 10:00 “Цементний завод – ДКХЗ”; з 10:00 до 17:00 “вул.Одеська – ДМК”; з 17:00 до 20;00 “Цементний завод – ДКХЗ”; з 20:00 до 20:30 “вул.Одеська -ДКХЗ’; з 20:30 “вул.Одеська – ДМК”Про це повідомили в КП «Транспорт».